שדרוג תריס ידני לתריס חשמלי
Previous
Next
שירות מהיר

שירות מהיר

יחס אישי

יחס אישי לכל לקוח

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים

רוצים לשדרג את הבית? להפוך אותו למקום יותר נוח ולעלות ברמת החיים? אולי הגיע הזמן להתקין בבית תריס חשמלי. תריסים חשמליים הם הלהיט היום, אדריכלים ומעצבים רבים בוחרים בהם עבור בתים חדשים, וגם בתים ישנים עם תריסים ישנים בוחרים לשדרג לתריס חשמלי.

למה תריס חשמלי?

ישנן מספר סיבות מדוע תרצו להחליף את התריסים הישנים בתריס חשמלי, או לבנות את הבית החדש עם תריסים חשמליים. להלן כמה סיבות טובות מדוע לעשות זאת.

יותר אסתטי – תריס חשמלי מעניק לכם פתרון הרבה יותר אסתטי בהשוואה לתריסים הישנים. התריסים מהסוג הישן יצרו מראה לא אסתטי, גם בתוך הבית וגם כאשר מביטים עליו מבחוץ. תריס חשמלי הוא בעל מראה אלגנטי והוא מעניק יופי לבית.

יותר נוחות – פתיחה וסגירה של תריס חשמלי פשוט נעשית בלחיצת כפתור אחת פשוטה. אין צורך למשוך ידיות או כל מיני שיטות אחרות, פשוט ללחוץ על הכפתור והתריס נסגר או נפתח מעצמו.

יותר שליטה באור – כאשר יש לכם תריסים מהסוג הישן אתם יכולים לסגור אותם ולמנוע מהאור להיכנס או לפתוח אותם ולאפשר לאור להיכנס.

 אך גם במצב פתוח התריסים מהסוג הישן אינם מאפשרים כניסה מוחלטת של האור והם עדיין יוצרים אפקט של הצללה מסוימת.

 שימוש בתריס חשמלי מאפשר לכם לשלוט באור בצורה מוחלטת – כאשר התריס סגור הוא סגור לחלוטין ומאפיל את החדר בצורה מוחלטת וכאשר הוא פתוח הוא פתוח לחלוטין ומאפשר לכל כמות האור להיכנס פנימה אל תוך החדר. כמובן שניתן גם לפתוח אותו באופן חלקי.

פתרון למוגבלי תנועה – עבור חלקנו פעולה פשוטה יחסית של הזזת תריסים עלולה להיות בעיה בגלל מוגבלות פיזית. תריס חשמלי מאפשר גם למי שסובל ממוגבלות או קושי כלשהו לפתוח ולסגור את התריס. מלבד הלחיצה על הכפתור הדבר אינו דורש פעילות פיזית מורכבת.

שדרוג ערך הדירה – תריס חשמלי הוא סממן מובהק של מודרניות ואיכות חיים גבוהה. אלו הם בדיוק הדברים שמחפשים רוכשי הדירות ותריס חשמלי מאפשר לכם לשדרג את ערך הדירה ולעלות את סיכויי המכירה.

השתלבות במערכות בית חכם – הפיתוחים הטכנולוגיים הביאו לנו את הבית החכם, בית שבו ישנן מערכות שונות הניתנות לשליטה מרכזית מאפליקציית סלולר. האפשרויות המתקדמות מאפשרות לנו לא רק לפתוח את התריס בעזרת הוראה מהטלפון הנייד, אלא לעשות זאת גם על פי תכניות בשעות קבועות, לעשות זאת כאשר אנו מחוץ לבית וכו‘.

אם גם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של תריס חשמלי, פנו אלינו ונשמח לעזור לכם. יש לנו מגוון דגמים של תריסים חשמליים והכל נעשה בהתאמה אישית למידות ולצרכים שלכם. אנו מעניקים שירות התקנה מקצועי ואמין, כולל שירותי תחזוקה ותיקונים במידה ונדרש. פנו אלינו ונשדרג עבורכם את התריסים.

שירותים נוספים

לקבלת הצעה מהירה שלחו לנו תמונה לוואצהף

0
מספר הלקוחות המרוצים
Nadav Schor
Read More
הגענו ללב לאחר שחלון הממ"ד שלנו נשבר ורצינו להחליף את החלון השבור לדריי קיפ. לב הגיע למחרת, ביום שישי בצהריים (לבקשתינו) ונשאר עד אשר העבודה הושלמה. לב נחמד מאוד, מסביר כל פרט, מקצועי ביותר, עובד מסודר ונקי. מומלץ ביותר!
Tal Cohen
Read More
ברצוני להודות ללב שהגיע אלינו אתמול לתיקון חלון ממ"ד. מהצעת המחיר לב היה מקצועי ביותר, קבע איתנו מועד קרוב ונוח לנו. התיקון היה מקצועי ומהיר. רב תודות בהחלט ממליצים בחום ונשתמש בשירותך בעתיד
שלומית קורצברג
Read More
התקשרתי אל ל.נ עולם המיגון לצורך התקנת חלון ממ"ד דריי קיפ , ענה לי בחור בשם לב , בחור אדיב ונחמד. קבענו שיגיע למחרת היום להתקנה - הגיע בחור נחמד וחייכן הסביר לי על המנגנון תוך כדי עבודה נקייה מיומנת ומקצועית.
Previous
Next