דף הבית » ידיות בהלה
מכירה, תיקון והתקנה

ידיות בהלה

קבלו הצעה לתיקון או החלפה כבר עכשיו
השאירו פרטים, אנו נחזור אליכם בהקדם!
ידית בהלה
ידית בהלה

קצת מוסג

סוגי ידיות בהלה

קיימים שני סוגי ידיות בהלה יקריים ידית לדלת כפולה וידית לדלת בודדת, הידית נצאת בפנים וניתן להוסיפ ידית עם מנעול מבחוץ

סוגי ידיות בהלה ומחירים

הצעות שלנו
yale
ידית פוש בר
yale
ידית בהלה רגילה
yale
ידית פוש בר עם בריח עליון ותחתון

לכל התגובות לחצו כאן

מה הלקוחות אומרים עלינו

תיקון ידיות ודלתות בהלה

תוכן עניינים

ידיות בהלה

ידיות בהלה- בנסיבות שונות אנו עלולים להיקלע לאירועים המחייבים הימלטות מהירה מתוך מבנה סגור, הימלטות אשר יכולה למנוע פגיעות ואבדן חיי אדם. אלו יכולות להיות שרפות, רעידות אדמה, אירועי טרור, דליפות כימיות ואירועים אחרים. בעוד ברוב הזמן אנו חיים במצבי שגרה, עדיין עלינו להיות מוכנים וערוכים לתרחישי חירום. על מנת להיות ערוכים היטב ולאפשר הימלטות מהמבנה בשעת חירום, ישנו צורך בידית בהלה.

מהי ידית בהלה

זאת מערכת אשר נועדה לענות על צורך בטיחותי, כלומר במקרי חירום בהם צריך להימלט ממבנה בשל שריפה או סכנה אחרת. מקרים אלו מחייבים הימלטות מהירה מהמבנה ואין בהם זמן להתחיל לחפש מפתחות. מסיבות אלו ישנם חוקים ותקנים שונים המחייבים התקנת ידית בהלה, ידית המאפשרת פתיחה מהירה וקלה של הדלת מבפנים כלפי חוץ. התקנת ידית בדלת בהלה מאפשרת הימלטות חופשית במידת הצורך, אך אינה מאפשרת כניסה חופשית מדלתות החירום, כלומר היא עדיין מונעת כניסת זרים ומעניקה ביטחון למבנה.

חשיבות העמידה בתקנים

על מנת לשמור על ביטחון הציבור, קבעו הרשויות תקנים ברורים לגבי דלתות בהלה. התקנים מתייחסים גם אל המבנה, הנסיבות והמקומות בהם צריכים להתקין ידית בדלת בהלה וגם מתייחסים אל הידית עצמה. כלומר על הידיות לעמוד בתקני האיכות אשר נועדו להבטיח פעילות תקינה, וגם יש להתקינן במקומות בהם החוק מחייב זאת ובהתאם לתקני ההתקנה אשר אפילו מגדירים את גובה ההתקנה של ידית הבהלה.

על פי החוק הישראלי יש להתקין ידית בדלת בהלה בכל בניין או קומה של בניין אשר תפוסתם גדולה ממאה איש. כמו כן עסקים רבים, כמו בתי קולנוע, אולמות אירועים, מועדונים וכו‘ מחויבים בהתקנת ידית בהלה תקנית.

בבואכם להתקין את הידית , חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע המכירים היטב את התקנים השונים לפרטי פרטים. אי עמידה בתקנים תמנע מכם לקבלת אישורי אכלוס או רישיונות עסק. כאשר מתקינים ידית בדלת בהלה, יש לדרוש מהמנעולן אישור על התקנת ידית תקנית; האישור חייב לכלול אזכור של דגם הידית ותו התקן. אי קבלת אישור זה יגרום לעיכוב בקבלת אישורים מהמשטרה וממכבי האש.

שימו לב שמלבד התקנת ידית בהלה חל עליכם איסור לנעול את דלת המילוט וחובה עליכם לוודא שאין מכשולים בדרך אשר עלולים להפריע במקרה חירום בו יש להימלט מהבניין.

סוגי ידיות בהלה

ישנם סוגים שונים של ידיות בהלה, הסוגים השונים נבדלים אחד מהשני בעיצוב, אופן הפעולה ומטרת הפעולה. בטרם ההתקנה מומלץ להתייעץ עם מנעולן מוסמך, הבקיא בדרישות החוק, ולהתאים את הידית המתאימה לצרכים ולטעמכם העיצובי.

אם יש לכם צורך בידית בהלה, אצלנו תוכלו לקבל שירות של התקנת ידיות בהלה מכל הסוגים, התקנה מקצועית עם אחריות ועם אישור התקנה כנדרש בחוק.

קבלו הצעה לתיקון או החלפה כבר עכשיו !
השאירו פרטים, אנו נחזור אליכם בהקדם!