דף הבית » רשת לחלון ממד

רשת לחלון ממד

רשת הזזה שני כנפיים
רשת גלילה
שקופית קודמת
שקופית הבאה
שירות מהיר
שירות מהיר
יחס אישי
יחס אישי לכל לקוח
מחירים תחרותיים
מחירים תחרותיים
Nadav Schor
קרא עוד
הגענו ללב לאחר שחלון הממ"ד שלנו נשבר ורצינו להחליף את החלון השבור לדריי קיפ. לב הגיע למחרת, ביום שישי בצהריים (לבקשתינו) ונשאר עד אשר העבודה הושלמה. לב נחמד מאוד, מסביר כל פרט, מקצועי ביותר, עובד מסודר ונקי. מומלץ ביותר!
Tal Cohen
קרא עוד
ברצוני להודות ללב שהגיע אלינו אתמול לתיקון חלון ממ"ד. מהצעת המחיר לב היה מקצועי ביותר, קבע איתנו מועד קרוב ונוח לנו. התיקון היה מקצועי ומהיר. רב תודות בהחלט ממליצים בחום ונשתמש בשירותך בעתיד
שלומית קורצברג
קרא עוד
התקשרתי אל ל.נ עולם המיגון לצורך התקנת חלון ממ"ד דריי קיפ , ענה לי בחור בשם לב , בחור אדיב ונחמד. קבענו שיגיע למחרת היום להתקנה - הגיע בחור נחמד וחייכן הסביר לי על המנגנון תוך כדי עבודה נקייה מיומנת ומקצועית.
הקודם
הבא

מדוע צריך רשת יתושים לחלון ממ"ד?

במצב מלחמה יש להגן על העורף הישראלי. אויבנו זיהו את העורף כנקודה החלשה והרגישה ביותר בכוחה הצבאי של מדינת ישראל וכפי שהוכיחו לנו בעבר, הם אינם מהססים לתקוף אזרחים. על מנת להיות מוכנים למצבים אלו ולספק לאזרחי ישראל את הביטחון המגיע להם הממשלה משתמשת במספר אמצעים, אחד מהם הוא מערכות ההגנה נגד טילים, כמו למשל כיפת ברזל. אך על מנת להיות מוכנים למצבים שבהם העורף יותקף ולספק לאזרחים ביטחון, הממשלה גם חייבה בניית מרחב מוגן בכל דירה אשר נבנית היום בישראל – זהו הממ"ד. בשעת התקפה על ישראל, בהתאם להוראות כוחות הביטחון, האזרחים נכנסים לחדר הממ"ד הבנוי מקירות מחוזקים ומותקנת בו דלת וגם חלון אשר יכולים לספק הגנה מפני הדף ורסיסים. תרחישים בהם אזרחי ישראל צריכים להיכנס לחדר הממ"ד כבר התרחשו בעבר ולצערנו הרב, לאור האיומים הרבים, סביר להניח שאנו עלולים למצוא את עצמינו שוב בחדרי הממ"ד. אך לצד המוכנות הביטחונית למצבי חירום, ברוב ימות השנה אנו חיים בשגרה ומשתמשים בממ"ד למטרות אחרות. אך הבעיה היא שהממ"ד לא תוכנן למטרות אחרות אלא לצרכים ביטחוניים ולכן יש לעשות מספר התאמות, כמו למשל התקנת רשת יתושים לחלון ממ"ד.

מחדר חנוק לחדר שמיש

כפי שנאמר הממ"ד נועד לענות על צורך ביטחוני, דבר שהופך את השימוש היומיומי במצבי שגרה לא נוח. רבים רוצים לעשות בו שימוש, אך כאשר פותחים את החלון הכבד שיכנס קצת אוויר יכולים להיכנס גם היתושים, מי גשמים וגם לא ניתן לשלוט בכמות האור הנכנס לחדר.  כאן אנו מתגייסים לעזרתכם. באפשרותנו להתקין על חלון הממ"ד תריס ורשת יתושים לחלון ממ"ד. בעזרת התריס תוכלו לשלוט בכמות האור הנכנס לחדר הממ"ד, בעזרת רשת יתושים לחלון ממ"ד תוכלו להשאיר את החלון פתוח על מנת לאוורר את החדר ומבלי לחשוש מהיתושים העוקצניים ומפיצי המחלות. ללא רשת יתושים לחלון ממ"ד היתושים ייכנסו דרך החלון ומשם אל שאר הבית, הם יחשפו את בני המשפחה לעקיצות טורדניות, כמו גם למחלות שונות המופצות על ידי יתושים.

התקנת רשת יתושים לחלון ממ"ד – רק אצל המומחים

הממ"ד הוא אינו סתם עוד חדר בבית. חלים עליו תקנים מיוחדים אשר נקבעו על ידי פיקוד העורף. תקנים אלו נועדו להבטיח שהחדר יעניק לכם הגנה מפני התקפה על העורף הישראלי, כולל התקפה כימית וביולוגית. לכן על מנת להתקין רשת יתושים לחלון ממ"ד, יש לעשות זאת בצורה שאינה מפריעה לתפקודו המקורי . למשל לא ניתן לקבע רשת יתושים על החלון מכיוון שבמקרה חירום זהו חלון מילוט דרכו כוחות הביטחון ייחלצו את דיירי הבית במקרה חירום;לא ניתן לסגור אותו עם רשת. כאשר רוצים להתקין רשת יתושים לחלון ממ"ד יש לעשות זאת אך ורק אצל המומחים. אלו אשר יודעים כיצד להתקין רשת יתושים לחלון ממ"ד מבלי לפגוע בתפקוד החלון ומבלי להפר את התקנות אשר רבע פיקוד העורף.

אם ברצונכם להתקין רשת יתושים לחלון ממ"ד פנו אלינו, לנו יש את הידע והניסיון לעשות זאת.

רשת גלילה לחלון ממד

רשת לחלון ממד

רשת הזזה לחלון ממ"ד

רשת לחלון ממד

כן, להזמנה כנסו עכשיו.

רשת סטנדרטית בצבע לבן 500 שח כולל מע"מ והתקנה.

רשת סטנדרטית לבנה עולה 600 שח כולל מע"מ והתקנה.

אנחנו מאזור המרכז, לאזורים מרוחקים מגיעים בתוספת תשלום.להזמנה כנסו עכשיו.