רשת נגד יתושים וחרקים

ייצור מכירה והתקנת רשתות לבית

שירות מהיר
אמינות מקצועיות
אחריות על כל עבודה

סוגי חלונות ורשתות

רשתות לבית

הזזה שני כנפיים

הזזה כנף אחד

גלילה

נשלפת

לויטרינה

דלת רשת

קבלו הצעה כבר עכשיו
השאירו פרטים, אנו נחזור אליכם בהקדם!
תיקון חלון ממד מחיר
רשתות לחלונות
אמינות מקצועיות ללא תחרות
מבטיחים לכם
רשת חזקה
ידידותי לסביבה
אמידה לאורך זמן
אחי יעיל להרחקת חרקים ויתושים

רשתות לחלונות, סוף ליתושים

הלקוחות שלנו מספרים

תגובות של לקוחות שלנו

Nadav Schor
Read More
הגענו ללב לאחר שחלון הממ"ד שלנו נשבר ורצינו להחליף את החלון השבור לדריי קיפ. לב הגיע למחרת, ביום שישי בצהריים (לבקשתינו) ונשאר עד אשר העבודה הושלמה. לב נחמד מאוד, מסביר כל פרט, מקצועי ביותר, עובד מסודר ונקי. מומלץ ביותר!
Tal Cohen
Read More
ברצוני להודות ללב שהגיע אלינו אתמול לתיקון חלון ממ"ד. מהצעת המחיר לב היה מקצועי ביותר, קבע איתנו מועד קרוב ונוח לנו. התיקון היה מקצועי ומהיר. רב תודות בהחלט ממליצים בחום ונשתמש בשירותך בעתיד
שלומית קורצברג
Read More
התקשרתי אל ל.נ עולם המיגון לצורך התקנת חלון ממ"ד דריי קיפ , ענה לי בחור בשם לב , בחור אדיב ונחמד. קבענו שיגיע למחרת היום להתקנה - הגיע בחור נחמד וחייכן הסביר לי על המנגנון תוך כדי עבודה נקייה מיומנת ומקצועית.
Previous
Next

רשתות לבית

האקלים הישראלי מביא איתו כל מיני חרקים טורדניים. בראש ובראשונה אנו מדברים על היתושים, אך הם בהחלט לא היחידים.

ישנם כל מיני חרקים מעופפים וזוחלים שישמחו לנצל את ההזדמנות ולהיכנס לביתנו; רשתות לחלונות הם המכשול שמונע מהם להיכנס.

תשומת הלב המרבית ניתנת ליתושים, עקיצות היתושים מציקות מאוד, אך הם גם עלולים להעביר מחלות קשות כמו קדחת הנילוס המערבי ומחלות אחרות אשר יכולות לסכן חיים. ברור שלא נרצה אותם בביתנו.

רשתות לבית מאפשרות לנו להשאיר את חלון הבית פתוח, כך אור טבעי ואוויר צח יכולים להיכנס ואנו נהנים מסביבת מגורים נעימה.

אך ללא רשתות לחלונות זה פשוט בלתי אפשרי; החלון הפתוח יביא איתן גם חרקים טורדניים ביום ובלילה.

התקנת רשתות לבית

ישנם סוגים שונים של רשתות שניתן להתקין על החלונות ופתרון לכל חלון, גם עבור בתים ישנים שבהם החלון נבנה ללא התשתית הנכונה עבור  רשתות לחלונות.

התקנת רשתות לחלונות נעשית בהתאמה אישית; כאשר אנו אומרים התאמה אישית אנו לא מתכוונים אך ורק למידות החלון ולצדדים הטכניים.

התאמה אישית של רשתות לחלונות ומסגרת האלומיניום שלהם נעשית גם בהתאם לצבע ולסגנון המתאים לטעם האישי שלכם ועיצוב הבית. המטרה להעניק לכם גם פתרון חיוני לבעיית החרקים המעופפים, אך גם לשמור על האסתטיות הפנימית והחיצונית של הבית.

רשתות לחלונות ניתן להתקין על כל חלון בבית וגם חשוב להתקין על כל חלון בבית. אין טעם לשים רשתות לחלונות בסלון ובחדר השינה ולהשאיר את חלונות המטבח והאמבטיה ללא רשתות.

היתושים ושאר החרקים ימצאו את הדרך פנימה גם אם יש רק חלון אחד פתוח. לכן כאשר מתקינים רשתות לחלונות יש לעשות זאת בו זמנית בכל הבית.

על מנת להתאים פתרון לכל חלון בבית ישנן סוגים שונים של רשתות לחלונותישנן רשתות המותקנות בצורה קבועה, רשתות הזזה על מסילה ואפילו רשתות המתאימות לשימוש בחלון הממ“ד.

אם אתם חוששים מהרשתות של פעם אשר חוסמות את הנוף, הרשתות של היום הן שקופות ואסתטיות במיוחד.

מגוון סוגי הרשתות מאפשר לנו להעניק פתרון לכל חלון. כאשר נסיים את העבודה תיהנו מחלון המאפשר לאוויר ולאור להיכנס פנימה ללא סכנה של יתושים וחרקים מעופפים.

רשת נגד יתושים אצל מומחה

התקנת רשתות לחלונות דורשת עבודות אלומיניום.

כאשר מבצעים עבודות אלומיניום חשוב לעשות זאת אך ורק אצל המומחים, בעלי הידע והניסיון. חשוב שהכול יראה אסתטי ויפעל כראוי ורק הם יכולים להבטיח לכם את זה.

אם גם אתם רוצים ליהנות מבית חופשי מיתושים וחרקים אך במקביל להשאיר חלונות פתוחים, התקשרו אלינו ואנו נכין לכם פתרון של רשתות בהתאמה אישית, והכל עם שירות אדיב, גישה חיובית, מחירים סבירים ועמידה בלוחות זמנים.

 

גלילה

רשת גלילה 1*1 מטר, להתקנה עצמית
מבצע

הזזה

רשת נגד יתושים להתקנה עצמית
מבצע