דף הבית » תיקון תריס חשמלי

שירות תיקונים לתריסי גלילה לתריסים חשמליים

שירות מהיר

שירות מהיר

יחס אישי

יחס אישי לכל לקוח

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים

תיקון תריס חשמלי

תריס חשמלי הוא דבר מקובל שאנו רואים אותו ביותר ויותר בתים. הוא מעניק הרבה נוחות ושליטה מתקדמת על האור הנכנס לבית, שלא לדבר על האסתטיות שלו ויתרונות אחרים.

כמעט כל מי שבונה היום בישראל בוחר בתריס חשמלי. התריס מעניק לכם הרבה מאוד נוחות; במהלך היום השימוש בתריס הוא קל ופשוט, כל מה שנדרש הוא ללחוץ על הכפתור.

אך תריס חשמלי הוא בעל מנגנון ומנוע חשמלי אשר עשוי במשך השנים להתקלקל ואז יש צורך בשירותי תיקונים. אצלנו תוכלו למצוא חבילת שירות מלאה הכוללת לא רק התקנת תריס חשמלי,

אלא גם תיקון תריס חשמלי כאשר זה נדרש.

תיקון תריס חשמלי מה לא לעשות

כאשר אתם מזהים בעיה בתריס אל תנסו לתקן אותה לבד. מדובר במערכת מורכבת הדורשת אנשי מקצוע מיומנים אשר מכירים את המנגנון, יודעים כיצד לזהות את הבעיה ולתקן וגם יש להם את כלי העבודה המתאימים וחלקי החילוף הנדרשים. תיקון תריס חשמלי עבודה למקצוענים ולא לחובבנים. אל תשכחו שמדובר במערכת חשמלית והתעסקות בחשמל של מי שאינו מוסמך לכך עלולה להיגרם בתוצאה טראגית או במקרה הטוב סתם גרימת נזק מיותר כתוצאה מעבודה לא מקצועית.

הדבר היחידי שאתם יכולים לעשות זה להתרכז במניעה, כלומר לעשות את התחזוקה הבסיסית אשר תסייע לתריס להאריך חיים. התחזוקה הבסיסית שאתם יכולים לעשות היא לשמור על ניקיון התריס ולוודא שאף פעם אין שום גורם אשר יכול להפריע לתנועת התריס ולגרום לתקלות.

תיקון תריס חשמלי רק אצל מקצוענים

הבלאי הטבעי, מזג האוויר וגורמים נוספים עלולים לגרום לתקלות הדורשות תיקון תריס חשמלי. הבעיות יכולות להיות שונות ומגוונות. אלו הן יכולות להיות בעיות הקשורות לחשמל, בעיות הקשורות למנוע, חלקים בלויים, שבורים או מעוותים, חלודה, רעש בלתי סביר בתנועת התריס, ניתוק בין שלבי התריס ועוד.

כאשר אתם נתקלים בבעיות בתפקוד התריס עליכם להתקשר אלינו, אל הצוות המקצועי שהתקין עבורכם את התריס. לנו יש את הידע והניסיון, את כלי העבודה הדרושים כמו גם חלקי החילוף שצריך להחליף. אנו מעניקים פתרון מהיר ומקצועי לכל בעיה הדורשת תיקון תריס חשמלי. כמו כן אנו ממליצים לכם לפנות אלינו מייד עם זיהוי הבעיה ולא לחכות. אם אתם מרגישים שמשהו אינו תקין בפעילות התריס, שתנועתו מוגבלת, שהוא עושה רעש חריג או כל בעיה אחרת, פנו אלינו באופן מיידי. יתכן שזוהי רק תחילתה של הבעיה ואם תתעלמו ממנה הבעיה תחריף ותגרום לנזקים נוספים. פנייה לשירות מבעוד מועד תסייע לכם למנוע בעיות מורכבות יותר ויקרות יותר לתיקון.

פנו אלינו ונחזיר את התריס למצבו התקין. כאשר אנו מגיעים לבצע תיקון אנו עושים זאת בזהירות ומקצועיות. העבודה שלנו מורכבת מחלק טכני שמתמקד בפתרון הבעיה, אך חשוב לנו גם לשמור על המראה האסתטי של התריס.

שירותים נוספים