חלון ממד

שירות שלנו
חלון ממד
חלונות ממד דריי קיף של קליל

ייצור הספקה והתקנת חלונות ממד אטום גזים פתיחה  דריי קיף  של חברת קליל 5 שנות אחריות

התחייבות למעבר בדיקת אטימות

אנחנו מתחייבים למעבר בדיקת אטימות  של החלון הממד שהותקן על ידינו

התקנת חלון ממד תיקני

חלון ממד אטום גזים

לצערנו הרב, בשל המציאות הביטחונית בה אנו נמצאים, העורף הישראלי נמצא תחת איום מתמיד. התקפות טילים מטעמם של ארגוני טרור או מדיניות אויב הפכו לאיום קבוע על ישראל.

 על מנת לשמור על העורף הישראלי כל בית שנבנה היום בישראל חייב ממ"ד אשר נועד להעניק לו ביטחון בפני האיומים. 

הממ"ד אמור לתת פתרון משולב להכנה מפני טילים קונבציונאליים המכילים חומרי נפץ אך גם נגד תרחיש קיצוני יותר בו יעשה שימוש בנשק כימי.

 מסיבה זו הממד עשוי מיציקות בטון חזקות וחלון ממד מתכתי; אלו אמורים לספק לנו הגנה מפני הדף ורסיסים, אך אין בכוחם להגן עלינו מפני השימוש בנשק כימי. 

על מנת להתגונן מפני נשק כימי יש צורך בחלון ממ"ד אטם גזים בנוסף לחלון המתכת הרגיל.

מהו חלון ממ"ד אטום גזים

על מנת לשדרג את הממ"ד ולהעניק לו עמידות בפני גזים פותח חלון ממ"ד אטם גזים. זהו חלון זכוכית פנימי עם מסגרת אלומיניום, הנמצא בנוסף לחלון המתכת. חלון זה מספק איטום מוחלט בזמן חירום ואין צורך באיטום ניילון כמו שעשינו בימי מלחמת המפרץ. 

חלון ממ"ד אטום הוא מוצר איכותי ושימושי גם בימי השגרה בהם אתם משתמשים בממ"ד למטרות אחרות. ניתן להשתמש בדגמים אשר מאפשרים גם פתיחה הצידה וגם פתיחה כלפי מעלה.

הוא גם מספק לכם בידוד אקוסטי והופך את הממ"ד שלכם לפינת שקט נעימה.  חשוב לציין שחלון מסוג זה נותן מענה גם לשימוש בנשק ביולוגי.

מה חשוב לבדוק כאשר מתקינים חלון ממ"ד

כאשר מתקינים חלון ממ"ד אטום לגזים חשוב לבדוק היטב שליצרן יש תו תקן. בוודאי שלא תרצו להוציא את כספכם על חלון שאינו עומד בתקנים המחמירים אשר נועדו להבטיח לכם שהוא יספק הגנה נאותה בשעת חירום. 

כמו כן חשוב לדעת שחלון ממ"ד אטום גזים הוא אחת הדרישות הטכניות מהממ"ד על פי חוק. התקנת חלון ממ"ד היא אחד התנאים לצורך קבלת טופס 4, הטופס המתיר לחבר את הבית אל התשתיות השונות.

כמו כן חשוב להזמין התקנת חלון ממ"ד אטום גזים רק אצל מי שמוסמך ומתעסק בחדרי ממ"ד ויודע איך לעשות זאת בהתאם לתקנים של פיקוד העורף. כרגע זה אולי לא נראה לכם חשוב אך בתרחישי מלחמה תבינו כמה שזה חשוב.

אם כבר התקנתם חלון ממד אטום גזים תוכלו לשדרג את הממד גם באמצעות שילוב תריס הזזה ורשת הזזה. אלו הם אמצעים המאפשרים לכם להשתמש וליהנות מהממ"ד הביתי בצורה טובה יותר גם בימי שגרה. תריס הזזה יאפשר לכם לשלוט בעצמת האור הנכנסת לחדר ללא הצורך בסגירת חלון המתכת והרשת תספק לכם הגנה מפני יתושים. כך תוכלו לקבל אווירה נעימה בחדר ולהשתמש בו בימי השגרה.

בוצע עבורי שינוי בחלון ממ"ד והתאמתו לפתיחה מסוג "קיפ" העבודה בוצעה ע"י לב במקצועיות רבה, באדיבות, ובשמירה על סביבת עבודה שלמה ונקיה, כולל מתן הסברים באדיבות במהלך העבודה. העבודה בוצעה לשביעות רצוני המלאה, ואשמח להמליץ גם טלפונית.
Niv Peretz
5/5
ברצוני להודות ללב שהגיע אלינו אתמול לתיקון חלון ממ"ד. מהצעת המחיר לב היה מקצועי ביותר, קבע איתנו מועד קרוב ונוח לנו. התיקון היה מקצועי ומהיר. רב תודות בהחלט ממליצים בחום ונשתמש בשירותך בעתיד!
Tal Cohen
5/5
הגענו ללב לאחר שחלון הממ"ד שלנו נשבר ורצינו להחליף את החלון השבור לדריי קיפ. לב הגיע למחרת, ביום שישי בצהריים (לבקשתינו) ונשאר עד אשר העבודה הושלמה. לב נחמד מאוד, מסביר כל פרט, מקצועי ביותר, עובד מסודר ונקי. מומלץ ביותר!
5/5
אתרים נוספים שאולי יעניינו אתכם​

פתח תקווה

גליס 40