שירות מהיר

שירות מהיר

יחס אישי

יחס אישי לכל לקוח

מחירים תחרותיים

מחירים תחרותיים

החלפת גלגלים לויטרינה

החלון שלכם חורק? לא זז בקלות או לא זז בכלל? כנראה שיש צורך בהחלפת גלגלים לויטרינה.

לרבים מאיתנו ישנם חלונות ויטרינה גדולים בבית. חלונות אלו מאפשרים להרבה אור להיכנס, אוויר צח וכמובן מספקים לנו מראה של נוף הגינה או העיר. הויטרינות נעות על מסילה והן עושות שימוש בגלגלים, זה בעצם מה שמאפשר להן את התנועה.

על מנת שנוכל ליהנות מהויטרינות שלנו בבית, או בעסק, חשוב שהן יזוזו בקלות. אנו לא רוצים להיאבק איתן כל פעם שאנו פותחים את החלון. על מנת שיעבדו בצורה תקינה קודם כל חשוב שהן יותקנו בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מיומנים.

אבל גם כאשר יש לנו ויטרינות תקינות קיים בלאי טבעי אשר עלול במשך הזמן לפגוע בפעולתן ואז ישנו צורך בתיקון. יכולות להיות בעיות שונות המפריעות לתפקוד התקין של הויטרינה, אך אחת מהבעיות הנפוצות היא בעיות בגלגלים. במקרה כזה יש צורך בהחלפת גלגלים בויטרינה.

החלפת גלגלים לויטרינה – עבודה למקצוענים

החלפת גלגלים לויטרינה נשמע אולי דבר פשוט, אך האמת שזה לא כל כך פשוט עבור מי שאין לו את הידע ואת הניסיון לעשות זאת. על מנת לבצע החלפת גלגלים לויטרינה יש צורך לחלץ את הוטרינה מתוך המסילה. בדרך כלל מדובר בחלון זכוכית גדול וכבד ולא פשוט להוציא אותו בקלות מהמסילה, חס וחלילה לא תרצו שחלון זכוכית כבד ייפול לכם על הראש. החלפת גלגלים בויטרינה בדרך כלל דורשת גם יותר מזוג ידיים ויש בפעולה גם אלמנט חזק של בטיחות! במילים אחרות, ממש לא מומלץ לכם לנסות לבצע לבד החלפת גלגלים בויטרינה.

חשוב גם לדעת שלא תמיד נדרשת החלפת גלגלים לויטרינה, לעתים יש צורך לכוון את הגלגלים באמצעות מפתח אלן והבעיה נפתרת. אך גם פעולה כזו שאולי נשמעת פשוטה דורשת את הוצאת הויטרינה מהמסילה על מנת לקבל גישה אל הברגים.

החלפת גלגלים לויטרינה – יש סוגים שונים

כאשר אתם נדרשים להחלפת גלגלים לויטרינה חשוב לדעת שישנם סוגים שונים של גלגלים. ראשית כל הם שונים מבחינת החומר שממנו הם עשויים, ישנם גלגלי פלסטיק וישנם גלגלי מתכת, לכל אחד מהם ישנם מאפיינים אחרים של עמידות. הדבר השני הוא שהם אינם מוצר אחיד, לכל אחד עובי וגודל אחר וחשוב להתאים אותן לפרופיל הויטרינה. כמו כן לכל סוג של גלגלים יש יכולת נשיאה של משקל שונה; כאשר מבצעים החלפת גלגלים בויטרינה, אפילו אם הכול עבר בשלום, אך הם אינם מתאימים – במהרה תיתקלו שוב בבעיה.

לקבלת הצעה מהירה שלחו לנו תמונה לוואצהף

0
מספר הלקוחות המרוצים
Nadav Schor
Read More
הגענו ללב לאחר שחלון הממ"ד שלנו נשבר ורצינו להחליף את החלון השבור לדריי קיפ. לב הגיע למחרת, ביום שישי בצהריים (לבקשתינו) ונשאר עד אשר העבודה הושלמה. לב נחמד מאוד, מסביר כל פרט, מקצועי ביותר, עובד מסודר ונקי. מומלץ ביותר!
Tal Cohen
Read More
ברצוני להודות ללב שהגיע אלינו אתמול לתיקון חלון ממ"ד. מהצעת המחיר לב היה מקצועי ביותר, קבע איתנו מועד קרוב ונוח לנו. התיקון היה מקצועי ומהיר. רב תודות בהחלט ממליצים בחום ונשתמש בשירותך בעתיד
שלומית קורצברג
Read More
התקשרתי אל ל.נ עולם המיגון לצורך התקנת חלון ממ"ד דריי קיפ , ענה לי בחור בשם לב , בחור אדיב ונחמד. קבענו שיגיע למחרת היום להתקנה - הגיע בחור נחמד וחייכן הסביר לי על המנגנון תוך כדי עבודה נקייה מיומנת ומקצועית.
Previous
Next
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp